solkanda: (Default)
Займатись такою підлітковою справою, як вести сопливий щоденник, в моєму віці вже, мабуть, неприродньо. Але щось мене до цього все-таки штовхнуло. Можливо, хочу детально покопатись у собі. У письмовому вигляді це зробити легше, принаймні мені. А присутність ілюзорного слухача спонукає до зосередження і логічного викладу. Присутність реального співрозмовника лише зіб'є з пантелику і скує мою відвертість. Хоча я й не впевнена, чи готова отак виговоритись, наче на прийомі у психоаналітика, комусь з рідних чи знайомих.
Сказати, що я нещаслива, буде неправдою. Я молода заміжня жінка і мама. Хороші стосунки з чоловіком, маленька донечка. Але щось мене таки непокоїть. Я стала занадто дорослою. Мене тепер незнайомі люди на вулиці чи деінде називають жінкою. Ще рік тому, до вагітності, я була для навколишнього світу дівчиною. І для себе самої теж. І тому я замислилась, а де ж ця межа? Адже тут суть зовсім не у наявності чи відсутності фізіологічної цноти. І навіть не в заміжжі. І, мабуть, не в материнстві теж. Справа тут у відчутті себе... Але стоп! Я ж сама сказала, що жінкою мене називають сторонні. Ну звісно, я ж без дитячого візочка ніде не з'являюсь. Цікаво, якби я йшла по вулиці сама, мене б сприймали по-іншому? Думаю, що ні. Адже я відчуваю себе по-іншому. Тааак. Замкнене коло: я відчуваю себе надто дорослою, бо люди називають мене жінкою, а вони мене так називають, бо я виглядаю дорослою жінкою...
В цей час більшість моїх подруг-приятельок-однокласниць-одногрупниць їздять по світу, будують кар'єру, відриваються на дискотеках, спілкуються, розважаються, фліртують з хлопцями. Вони ще дівчата. Так їх бачить суспільство і так вони себе відчувають. Чи хочу я їхнього життя? Для мене це питання неочікувано складне. Без коханого чоловіка і без донечки я точно не була б щасливою, бо саме вони вносять основний позитив у моє життя. Але зізнаюсь сама собі, що заздрю отим подругам-приятелькам. І мабуть не тому. що в них немає сім'ї і вони вільні, а тому, що в них все це попереду. Отже, висновок на сьогодні: щоб відчути себе знову дівчиною, треба знайти про що мріяти і чого очікувати.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

solkanda: (Default)
solkanda

March 2013

S M T W T F S
     12
345 6789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Expand Cut Tags

No cut tags